logo

Pensjonat » Zora 1

Lokalizacja

Najbardziej znana miejscowość Tatr Wysokich. Założona została w 1892 roku jako pierwsze klimatyczne uzdrowisko. Położona na wysokości 850 m. n.p.m. Jest znanym ośrodkiem narciarskim Tatr Wysokich, oferuje liczne wyciągi narciarskie, takie jak: kolejka kabinowa na Skalnate Pleso o długości 3700 m., wyciągi orczykowe i krzesełkowe o długości 1140 m. W rejonie narciarskim Jamy znajduje się mniejszy areał narciarski z dwoma skoczniami oraz dwoma wyciągami narciarskimi 780 i 400 m. Rejon ten jest wieczorem oświetlony i sztucznie zaśnieżany. Na miejscu istnieją liczne szkółki narciarskie i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. System karnetów narciarskich pół, jedno i kilkudniowych pozwala na korzystanie ze wszystkich wyciągów narciarskich Tatr Wysokich.

Zakwaterowanie

Pensjonat ZORA- należacy do hotelu Morava.

Pokoje

Obiekt składający się z dwóch części Zora 1 (posiadający 16 pokoi z łazienkami, WC telefonem i TV) oraz Zora 2 (posiadający 14 pokoi 2, 4 i 5 osobowych, węzeł sanitarny na korytarzu). Zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych z łazienką ( natrysk lub wanna z WC), TV SAT, telefon

Wyżywienie HB

2 x dziennie

Rozrywka

Miejscowość o charakterze turystycznym zapewniająca liczne atrakcje: baseny, kawiarnie, kluby nocne, kasyno oraz wiele możliwości spędzania czasu. W Tatrzańskiej Kotlinie czynna jest przepiękna Jaskinia Belańska.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Zora 1 zmień hotel

Tatrzańska Łomnica zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele