logo

Pensjonat » Volga

Lokalizacja

Pensjonat znajduje się w odległości od hotelu Slovan około 300 metrów. W grudniu 2001 zakończono pełną rekonstrukcję a architektura wnętrz i wyposażenie pokoi zapewniają europejski 3-gwiazdkowy standard.

Zakwaterowanie

Wszyscy goście pensjonatu mogą korzystać z wszelkich usług prowadzonych w hotelu „Slovan”, oddalonego ok. 300 m. Pensjonat posiada stylizowaną na wzór ludowy winiarnię z dużym wyborem win słowackich. W winiarni znajduję się TV z dużym ekranem wraz z odtwarzaczem DVD służącym do projekcji filmów.

Pokoje

37 pokoi (18 dwułóżkowe, 4 trzyłóżkowe pokoje i 15 apartamentów).Każdy pokój posiada TV-SAT, radio, telefon, łazienkę. Część pokoi ma balkony. Łazienki posiadają prysznice, umywalki, wc i suszarki radiatorowe.

Wyżywienie HB

śniadania i obiadokolacje

Sport

CENTRUM RELAKSOWE basen z masażami wodnymi* masaż klasyczny* sauna parowa* bar Flipp* Dla zmęczonych narciarzy i turystów miejscem relaksu jest basen. Miejsce jest to dostępne tylko dla gości hotelowych, temperatura wody w basenie i powietrza wynosi stale 30 stopni. Przy basenie są ustawione leżanki do wypoczynku. W recepcji można za 50Sk wypożyczyć na cały pobyt szlafrok kąpielowy. W okresie letnim, przy słonecznej pogodzie można korzystać z tarasu hotelowego.

Volga » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Volga zmień hotel

Tatrzańska Łomnica zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Volga zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele