logo

Hotel » Vinci El Kantaoui

Lokalizacja

400 m od jachtowego portu El Kantaoui, 150 m od pięknej, piaszczystej plaży, 6 km od centrum Sousse. W odległości ok. 200 m znajduje się centrum zabaw z parkiem wodnym dla dzieci.

Zakwaterowanie

Ekskluzywny hotel 4-piętrowy, posiadający 347 pokoi, 7 wind, całkowicie klimatyzowany, nowoczesny, o tradycyjnym wystroju. Przestronny hall z recepcją oraz barem i piano barem. Do dyspozycji restauracja główna, restauracja włoska a la carte z obszernym tarasem oraz kawiarnią, pomieszczenie do gry w karty, kiosk i minimarket, salon fryzjerski i salon piękności. W hotelu znajdziemy 2 baseny, w tym jeden kryty i jeden odkryty z częścią dla dzieci, przy basenie bar z przekąskami.

Pokoje

1-, 2-, 3-osobowe, nowocześnie urządzone, klimatyzowane, z TV SAT, minibarem, sejfem (dodatkowa opłata), telefonem, łazienką z WC i suszarką oraz balkonem

Wyżywienie HB

Śniadania i kolacje w formie bufetu.

Sport

W okolicy centrum sportów wodnych, możliwość jazdy konnej oraz gry w golfa.

Dla dzieci

basen odkryty z częścią dla dzieci,w odległości ok. 200 m od hotelu znajduje się centrum zabaw z parkiem wodnym dla dzieci.

Rozrywka

Do dyspozycji restauracja główna, restauracja włoska a la carte z obszernym tarasem oraz kawiarnią, pomieszczenie do gry w karty, kiosk i minimarket, salon fryzjerski i salon piękności. W hotelu znajdziemy 2 baseny, w tym jeden kryty i jeden odkryty z częścią dla dzieci, przy basenie bar z przekąskami.

Vinci El Kantaoui » Udogodnienia

Udogodnienia w pobliżu

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Sporty wodne w pobliżu

Sporty na lądzie w pobliżu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Vinci El Kantaoui zmień hotel

Port el Kantaoui zmień miasto

Srodkowa Tunezja zmień region

Vinci El Kantaoui zdjęcie 1Vinci El Kantaoui zdjęcie 2Vinci El Kantaoui zdjęcie 3Vinci El Kantaoui zdjęcie 4Vinci El Kantaoui zdjęcie 5Vinci El Kantaoui zdjęcie 6
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele