logo

Apartament » Villa Santer

Lokalizacja

Dolina Pusterii z wyciągami na Kronplatz to najbardziej na północ usytuowane tereny narciarskie objęte systemem Superski Dolomiti. Kronplatz oferuje 85 km tras zjazdowych i jest uznawany za najnowocześniejszy ośrodek Północnych Dolomitow. Niewątpliwą atrakcja są pobliskie tereny narciarskie w Alta Badia gdzie odbywa się corocznie puchar świata w narciarstwie alpejskim i Corvara, skąd w ramach jednego karnetu Superski Dolomiti można nartach przejechać całą Sella Ronde wraz z Lodowcem Marmolada.

Zakwaterowanie

Rezydencja położona w miejscowości Brunico, w dolinie Pusteria na wysokości ok. 835 m n.p.m. w zacisznym miejscu, z dużym ogrodem, niedaleko przepięknych lasów. Oddalona jest od centrum Brunico tylko ok. 500 m i od karuzeli narciarskiej Kronplatz (Plan de Corones) ok. 2 km.

Pokoje

Apartament bilo 4 os. (ok. 43 – 56 m2) składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC. W każdym apartamencie znajduje się TV oraz sejf.

Villa Santer » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Villa Santer zmień hotel

Brunico zmień miasto

Dolomity zmień region

Villa Santer zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele