logo

Apartament » Vari Lavarone

Lokalizacja

Najbardziej na południe wysunięta część Dolomitów, to mniej znane w Polsce tereny narciarskie Lavarone objęte wspólnym karnetem narciarskim Superskirama-Adamello-Brenta. Nowoczesna infrastruktura, zapewnia narciarzom świetną jazdę i zabawę na stokach. Atrakcje po nartach czekają: puby, pizzerie. W tym sezonie proponujemy specjalne promocyjne ceny dla naszych Klientów. 65 km tras narciarskich, południowe słońce i klimat zabawy to gwarancja udanego zimowego wypoczynku.

Zakwaterowanie

Bardzo ładne i duże apartamenty, usytuowane są w różnych częściach miejscowości Lavarone (do ok. 2 km. od centrum), na wysokości ok. 1200 m n.p.m. Od najbliższych wyciągów w Lavarone oddalone są tylko do ok. 2 km., od Folgaria do ok. 8 km. Dojazd skibusem (gratis), którego przystanek znajduje się do ok. 300 m od apartamentów.

Pokoje

Apartament app bilo 2/3 os składa się z sypialni z łóżkiem podwójnym, pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC.

Sport

SKI Informacja: Folgaria-Lavarone - tereny narciarskie 1200 - 1823 m n.p.m. Tras 65 km w tym: łatwe 37 km, średnie 26 km, trudne 2 km. Wyciągów 29 w tym: 21 w Folgarii i 7 w Lavarone. (14 krzesełek, 15 talerzyków). Karnet 6 dni ok. 113-136 euro, dzieci/seniorzy ok. 90-109 euro. Uwaga. Na podstawie voucheru, zniżka 10%.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Vari Lavarone zmień hotel

Lavarone zmień miasto

Dolomity zmień region

Vari Lavarone zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele