logo

Hotel » Uran

Lokalizacja

Zrekonstruowany hotel URAN jest usytuowany w centralnej części Tatrzańskiej Łomnicy, która jest sportowym i kulturalnym centrum Wysokich Tatr. W Tatrzańskiej Łomnicy znajduje się siedziba i muzeum Tatrzańskiego Parku Narodowego. Położenie hotelu umożliwia gościom odbywanie nie tylko krótkich spacerów po okolicy Tatrzańskiej Łomnicy, ale również wędrówek turystycznych i wycieczek do masywu szczytów Łomnicki i Keżmarski, do Jaskini Belianskiej, Żdiaru oraz Jaworiny. W pobliżu hotelu URAN znajduje się stacja kabinowej kolejki linowej na Skalnate Pleso, na którym można przesiąść się na kolejkę linową jadącą na szczyt Łomnicki. Trasa zjazdowa prowadząca ze Skalnatego Plesa na odcinku do stacji „START” znajduje się na poziomie wyczynowym. W kierunku stacji dolnej kabinowej kolejki linowej prowadzi ze stacji „START” stok rekreacyjny. Ośrodek narciarski z wyciągiem „Jamy”, w odległości 400m. od hotelu jest sztucznie naśnieżany i oświetlony.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości pozostają restauracja hotelowa, bar dzienny oraz pomieszczenia przeznaczone do organizowania konferencji, seminariów i szkoleń. Z oferowanych przez hotel usług do najatrakcyjniejszych należy: fitness, sauna, masaże i solarium. Hotel dysponuje krytym basenem, ogrzewanymi garażami oraz bezpłatnym parkingiem. Goście mogą korzystać z boiska do siatkówki, kortów tenisowych, tras do jazdy na rolkach, pomieszczenia do gry w tenisa stołowego, bilard,oraz przechowalni i wypożyczalni nart

Pokoje

Hotel oferuje zakwaterowanie w apartamentach, pokojach jedno- i dwuosobowych z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka. Pokoje są wyposażone w prysznic, WC, TV, radio, telefon i balkon.

Wyżywienie HB

śniadania i obiadokolacje

Sport

Oprócz jeździeckiego toru wyścigowego, stadionu, kortów tenisowych, minigolfu, w zimie znajdują się tu świetne trasy biegowe i zjazdowe oraz naturalne lodowisko.

Dla dzieci

sala zabaw dla dzieci

Uran » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Uran zmień hotel

Tatrzańska Łomnica zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Uran zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele