logo

Hotel » Tatrin

Lokalizacja

CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. W roku 2003 Jasna zdobyła pierwszą lokatę wśród terenów narciarskich u naszych sąsiadów, oceniono ją na *****. Obecnie realizowany jest projekt połączenia północnej i południowej strony Chopoku i funkcjonuje już nowa 6-osobowa kolej krzesełkowa z Zahradek. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i nowootwarty aquapark pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami (wstęp dla grupy już od 95 Ks)

Zakwaterowanie

HOTEL TATRIN w Zaważnej Porubie k/Liptovskiego Mikulasza.

Pokoje

Duże (ok. 35 m2 ), ładnie urządzone pokoje 4, 5-osobowe z łazienkami, wc, lodówką i TV , możliwe są również pokoje 2, 3-os. Na miejscu restauracja, sala dyskotekowa, bar, stół do ping-ponga (30 Sk/1 h), stół bilardowy (60 Ks/1 h). Do najbliższych stoków narciarskich na Opalisku ok. 500 m. – 3 wyciągi, 4 trasy zjazdowe (niebieskie, czerwone i czarne). Z hotelu można dostać się tutaj na nartach. Możliwość nocnej jazdy – oświetlone stoki. Na Jasną ok. 15 km – codziennie dowozimy autokarem.

Wyżywienie HB

2 x dziennie, pierwszy posiłek – obiadokolacja, ostatni – śniadanie, istnieje możliwość wykupienia 7 lunch-packetów w cenie 45 PLN

Sport

SKI INFO: JASNA 1.027 – 2024 m npm Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek, 10 orczyków Trasy zjazdowe: 13 o łącznej dł. 40 km Najdłuższy zjazd: 11 km Karnety 6/7 dni w Sk: młodzież do 15 iat i studenci 2.400/2.660 dorośli 3.350/3.750 Do w/w cen kasy doliczają 200 Ks zastawu /zwracany ostatniego dnia/ za kartę czipową. Potrzebne zdjęcie.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Tatrin zmień hotel

Liptovski Mikulasz zmień miasto

Chopok zmień region

Tatrin zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele