logo

Hotel » Sun Beach

Lokalizacja

PLATAMONAS: Wśród okolicznych miasteczek zachowało najwięcej tradycyjnej greckiej atmosfery. Poza sezonem życie toczy się tu dalej swym leniwym, południowym rytmem. Od strony wschodniej styka się z brzegiem morskim, od zachodniej góruje nad miasteczkiem Masyw Olimpu i XIII – wieczny zamek rycerzy krzyżowych. W letnie wieczory promenada, uliczki, bary i tawerny do późnych godzin pełne są zarówno turystów jak i Greków.

Zakwaterowanie

niewielki, elegancki hotel położony nad morzem w cichej okolicy u stóp zamku w Platamonas. Otoczony zielenią, oddalony o 5 min. spacerem od miasteczka, od plaży hotelowej oddzielony jest wyłącznie ogrodem z basenem. Posiada klimatyzowaną restaurację z widokiem na morze. Organizowane są tutaj wieczory greckie z pokazem tańców narodowych.

Pokoje

2, 3 osobowe z możliwością dostawki, klimatyzowane. W każdym znajduje się łazienka, balkon, TV sat, telefon. Większość posiada widok na morze i Olimp.

Wyżywienie BB

2 razy dziennie, szwedzki stół. Hotel znany jest ze znakomitej kuchni, głównie greckiej, duży wybór sałatek i mięs.

Rozrywka

basen, ogród, klimatyzowana restauracja, bar, bar przy basenie i plaży, winda, leżaki przy basenie.

Pozostałe informacje

Jeden z najlepszych obiektów na Riwierze Olimpijskiej tak ze względu na serwis, wyposażenie i usytuowanie: rodziny z dziećmi docenią ogrodzony teren i położenie bezpośrednio przy plaży, dla młodzieży istotna jest bliskość (10 min. spacerem) największej dyskoteki na Riwierze –„Bulevard”.

Sun Beach » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Sun Beach zmień hotel

Platamonas zmień miasto

Riviera Olimpijska zmień region

Sun Beach zdjęcie 1Sun Beach zdjęcie 2Sun Beach zdjęcie 3
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele