logo

Apartament » Sport Campiglio

Lokalizacja

Val Rendena z Madonną di Campiglio i Pinzolo to najsłynniejsza część Skirama Dolomity Adamello-Brenta. W skład Skiramy wchodzą pobliskie tereny narciarskie w Val di Sole, takie jak min: Marilleva 900 i 1400, Folgarida, które połączone są siecią wyciągów i nartostrad z Madonną di Campiglio. Sama Madonna położona jest na wysokości 1550 m n.p.m. to właśnie tutaj odbywają się zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Każdy narciarz będzie chciał sprawdzić swoje umiejętności na pucharowej trasie \"3-TRE\" wiodącej ze szczytu Spinale, zaliczanej do dziesiątki najpiękniejszych tras zjazdowych we Włoszech. Pinzolo ma połączenie skibusami z wyciągami w Madonnie, a i jazda na tamtejszych stokach dostarcza sporo przyjemności. Obie miejscowości oferują rozrywkę także po nartach - dyskoteki, restauracje, bary i pizzerie.

Zakwaterowanie

Rezydencje położone są w samym centrum renomowanej miejscowości Madonna di Campiglio (strefa ograniczonego ruchu samochodów), w dolinie Val Rendena z przepiękną panoramą Dolomitów di Brenta z dominującym szczytem Groste. Około 100 m od tras zjazdowych i wyciągów

Pokoje

Apartament app bilo 3 os składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z łóżkiem pojedynczym, w pokoju dziennym znajduje się również aneks kuchenny w pełni wyposażony (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC, TV i balkon.

Rozrywka

bar i sala TV

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Sport Campiglio zmień hotel

Val Rendena zmień miasto

Madonna Di Campiglio zmień region

Sport Campiglio zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele