logo

Hotel » Sonnen Paradies

Lokalizacja

Dolina Pusterii z wyciągami na Kronplatz to najbardziej na północ usytuowane tereny narciarskie objęte systemem Superski Dolomiti. Kronplatz oferuje 85 km tras zjazdowych i jest uznawany za najnowocześniejszy ośrodek Północnych Dolomitow. Niewątpliwą atrakcja są pobliskie tereny narciarskie w Alta Badia gdzie odbywa się corocznie puchar świata w narciarstwie alpejskim i Corvara, skąd w ramach jednego karnetu Superski Dolomiti można nartach przejechać całą Sella Ronde wraz z Lodowcem Marmolada.

Zakwaterowanie

Hotel położony jest w miejscowości Terento, w uroczej i słonecznej dolinie Pusteria, na wysokości 1210 m n.p.m. Oddalony ok. 150 m od centrum oraz od karuzeli narciarskiej Kronplatz (Plan de Corones) ok. 15 km. Dojazd skibusem od ok. 20.12. – do ok. 10.03.05. (gratis), który zatrzymuje się ok. 100 m od hotelu. Obiekt położony jest w zacisznym miejscu i prowadzony przez rodzinę serwującą wspaniałą kuchnię.

Pokoje

Hotel dysponuje 32 pokojami z możliwością dostawki, łazienki, WC, TV-sat, suszarki do włosów, szlafroki, telefony, balkony.

Wyżywienie HB

Śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje podawane przez kelnera wybór z 2 menu. Jeden raz w tygodniu kolacja regionalna.

Rozrywka

Restauracja, bar, parking, winda, taras słoneczny, ogród, przechowalnia sprzętu narciarskiego. Sport i Relax: basen (8 m x 4 m), sauna, łaźnia turecka, hydro-masaże, sala zabaw dla dzieci - wszystko gratis.

Sonnen Paradies » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Sonnen Paradies zmień hotel

Terento zmień miasto

Dolomity zmień region

Sonnen Paradies zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele