logo

Hotel » SOL EL MOURADI SKANES

Lokalizacja

przy plaży, w dzielnicy Port El Kantaoui, ok. 8km od centrum Sousse (na północ), ok. 1km od Portu El Kantoui, 28km od lotniska międzynarodowego w Monastirze.

Pokoje

hotel oferuje 462 klimatyzowane pokoje z widokiem na ogród lub morze, wyposażone w łazienkę, toaletę, telefon, telewizor.

Wyżywienie HB

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

Sport

Hotel posiada dwa baseny odkryte i jeden kryty z jacuzzi i łaźnią turecką, istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych. Na terenie hotelu znajduje się też sauna, klub gimnastyczny, 5 kortów tenisowych, mini golf, dyskoteka, klub nocny.

Rozrywka

Hotel posiada duży ogród wraz z tarasem do opalania i barem. Goście mogą korzystać ze Świetlicy, kilku barów, restauracji a la carte, sklepu i pizzeri. Codziennie organizowane są animacje dla dzieci i dorosłych, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.

Pozostałe informacje

dobry 4- gwiazdkowy hotel usytuowany w części wakacyjnego kompleksu Portu El Kantaoui. Zbudowany w typowo mauretańskim stylu. Idealne położenie nad brzegiem morza, na terenie dużego ogrodu, bogata animacja oraz dobra kuchnia są z pewnością atutem tego hotelu. Polecany dla osób w każdym wieku, a w szczególności dla rodzin z dziećmi.

SOL EL MOURADI SKANES » Udogodnienia

Udogodnienia w pobliżu

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Sporty wodne w pobliżu

Sporty na lądzie w pobliżu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

SOL EL MOURADI SKANES zmień hotel

Port el Kantaoui zmień miasto

Srodkowa Tunezja zmień region

SOL EL MOURADI SKANES zdjęcie 1SOL EL MOURADI SKANES zdjęcie 2SOL EL MOURADI SKANES zdjęcie 3SOL EL MOURADI SKANES zdjęcie 4
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele