logo

Hotel » SNP

Lokalizacja

Hotel SNP, ze względu na swoje atrakcyjne położenie w Niskich Tatrach, jest jedną z najczęściej odwiedzanych placówek turystycznych zarówno latem jak i zimą. Znajduje się w miejscowości Jasna w Demianowskiej Dolinie, na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Hotel usytuowany jest w znanym ośrodku Jasna, z najlepszymi terenami narciarskimi w całej Słowacji. Turyści mogą korzystać z kolejki linowej, czterech kolejek krzesełkowych, ośmiu wyciągów narciarskich, 25km. utrzymanych zboczy i tras zjazdowych oraz 30km. do uprawiania narciarstwa rekreacyjnego. Stok narciarski i wyciąg znajdują się bezpośrednio przy hotelu (50 m ). Piękna okolica zachęca turystów do pieszych wycieczek na łonie natury. Demianowska Dolina jest państwowym rezerwatem przyrody, w którym najcenniejszym jest tzw. Demanowski kras : Demanowska Jaskinia Lodowcowa, Demanowska Jaskinia Swobody oraz Wrbickie Pleso. Położenie hotelu umożliwia pobyt na kąpieliskach termalnych : Beszeniowa, Liptowski Jan, przy zaporze wodnej Liptowska Mara , oraz oferuje wycieczki fakultatywne : Orawa, Liptów, Tatry Wysokie.

Zakwaterowanie

Goście mogą korzystać z restauracji hotelowej, aperitiv baru i stylowej winiarni. Hotel oferuje cztery pomieszczenia służące do organizowania szkoleń. Ponadto w hotelu znajduje się sauna, wypożyczalnia i przechowalnia nart i rowerów. Goście mogą korzystać z masaży, nauki jazdy na nartach lub spróbować swych sił podczas pieszych wycieczek górskich

Pokoje

Hotel oferuje zakwaterowanie w apartamentach, pokojach jedno- i dwuosobowych z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka, wyposażonych w prysznic, WC, telefon, radio i TV SAT.

Wyżywienie HB

śniadania i obiadokolacje

SNP » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

SNP zmień hotel

Chopok zmień miasto

Tatry Niskie zmień region

SNP zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele