logo

Pensjonat » Smrek

Lokalizacja

Najbardziej znana miejscowość Tatr Wysokich. Założona została w 1892 roku jako pierwsze klimatyczne uzdrowisko. Położona na wysokości 850 m. n.p.m. Jest znanym ośrodkiem narciarskim Tatr Wysokich, oferuje liczne wyciągi narciarskie, takie jak: kolejka kabinowa na Skalnate Pleso o długości 3700 m., wyciągi orczykowe i krzesełkowe o długości 1140 m. W rejonie narciarskim Jamy znajduje się mniejszy areał narciarski z dwoma skoczniami oraz dwoma wyciągami narciarskimi 780 i 400 m. Rejon ten jest wieczorem oświetlony i sztucznie zaśnieżany. Na miejscu istnieją liczne szkółki narciarskie i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. System karnetów narciarskich pół, jedno i kilkudniowych pozwala na korzystanie ze wszystkich wyciągów narciarskich Tatr Wysokich.

Zakwaterowanie

Pensjonat "SMREK" - położony malowniczo w parkowo-leśnej części uzdrowiska, blisko centrum. Drewniany, przytulny budynek, z piękną jadalnią, kominkiem, stwarza rodzinną atmosferę. Do dyspozycji gości jadalnia - salon, mini bar, weranda oraz kuchnia z wyposażeniem. Przy pensjonacie prywatny parking.

Pokoje

Zakwaterowanie - w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, łazienki na korytarzach (na 7 pokoi przypadają 3 łazienki). Pokoje urządzone funkcjonalnie, wystrój w drewnie, wyposażone są w wygodne łóżka ze zdrowotnymi materacami, stolik, krzesła i szafę.

Rozrywka

Miejscowość o charakterze turystycznym zapewniająca liczne atrakcje: baseny, kawiarnie, kluby nocne, kasyno oraz wiele możliwości spędzania czasu. W Tatrzańskiej Kotlinie czynna jest przepiękna Jaskinia Belańska.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Smrek zmień hotel

Tatrzańska Łomnica zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele