logo

Hotel » Slovan

Lokalizacja

W turystycznym centrum Tatrzańskiej Łomnicy. W najbliższej okolicy znajdują sie tereny narciarskie Jamy i Skalnate Pleso. Do szkółki narciarskiej dla dzieci około 450 m.

Zakwaterowanie

Hotel Slovan należy do nowoczesnych hoteli Tatr Wysokich. Dzięki położeniu w Tatrzańskiej Łomnicy ten hotel jest odpowiednim miejscem na rozpoczynanie kulturalnej, historycznej i turystycznej eksploracji okolicy: jaskiń wapiennych i lodowych, źródeł termalnych, historycznych miast i zamków.

Pokoje

Hotel oferuje zakwaterowanie w jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach. oraz apartamentach. Każdy pokój jest wyposażony w telewizję satelitarną, telefon i radio. Większość pokoi ma balkony. Z jednej strony hotelu roztacza się piękny widok na panoramę masywu Łomnicy, z drugiej rozpościera się pejzaż malowniczej doliny

Wyżywienie HB

śniadania i obiadokolacje

Sport

Goście mogą odprężyć się w centrum relaksacji, dostępnym przede wszystkim dla gości hotelowych. Woda w basenie i powietrze przez cały rok mają temperaturę 30 st. Goście mogą korzystać także z wanny z hydromasażem, z masażu klasycznego bądź pobytu w saunie parowej, wyposażonej także w wannę schładzającą. Zapraszamy do korzystania z wypożyczalni rowerów górskich. Inne sporty uprawiać można w pobliżu hotelu: są to minigolf, fitness, loty widokowe, tenis ziemny. Na pobliskich stokach narciarskich zimą panują wyśmienite warunki narciarskie.

Slovan » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Slovan zmień hotel

Tatrzańska Łomnica zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Slovan zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele