logo

Hotel » Ski

Lokalizacja

Dwugwiazdkowy Hotel Ski Zahradky jest umiejscowiony w centrum narciarskim Zahradky, na wysokości 990 m n.p.m., 100 m od wyciągu krzesełkowego Zahradky. Cztery trasy narciarskie kończą się powyżej hotelu /FIS, Turisticka, Priehyba, Slalomovy svah/.

Zakwaterowanie

.Goście korzystać mogą z restauracji, baru, kawiarni, sauny, gabinetu masażu, bilardu, tenisa stołowego. W kawiarni w sezonie zimowym odbywają się dyskoteki. Hotel Ski Zahradky dysponuje trzema apartamentami dwuosobowymi, z możliwością wstawienia dodatkowego łóżka. Są one wyposażone w łazienkę i toaletę. Każdy składa się z dwóch pokoi: sypialni i pokoju dziennego z telefonem, radiem, telewizorem i lodówką. Restauracja, mogąca gościć 100 osób, oferuje potrawy kuchni słowackiej i międzynarodowej. Kawiarnia, z miejscami dla 100 osób, oferuje napoje alkoholowe i bezalkoholowe. W sezonie zimowym odbywają się tu dyskoteki. Jedna część kawiarni ma wystrój utrzymany w ludowym stylu słowackim. Otwarta codziennie od 12:00 do 02:00. Bar z przekąskami, z miejscami dla 15 osób, oferuje napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Klasyczna sauna, na piętnaście osób, dla pań i panów, z małym chłodnym basenem i pokojem odpoczynkowym, otwarta jest codziennie od 16:00 do 22:00.

Pokoje

Hotel zapewnia zakwaterowanie w pokojach jedno- i dwuosobowych, z możliwością wstawienia dodatkowych łóżek, oraz w apartamentach

Wyżywienie HB

śniadania, obiadokolacje

Ski » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Ski zmień hotel

Chopok zmień miasto

Tatry Niskie zmień region

Ski zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele