logo

Hotel » SIROCCO BEACH

Lokalizacja

hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży, ok. 2km od miejscowości Mahdia, gdzie najlepiej dojechać taksówką lub małym pociągiem turystycznym (koszt ok. 1,5-2 DT), 40km od lotniska w Monastirze i 40km od El Jem.

Zakwaterowanie

trzypiętrowy hotel z dwoma windami posiada 70 pokoi. Na jego terenie znajduje się restauracja, kawiarnia, sklep z pamiątkami, sala TV, sala konferencyjna.

Pokoje

wszystkie pokoje z możliwością dostawek wyposażone są w balkon, łazienkę, telefon oraz klimatyzację (centralną, działającą okresowo). Istnieje możliwość wypożyczenia telewizorów.

Wyżywienie HB

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

Sport

basen, brodzik i mini klub dla dzieci, tenis stołowy, siatkówka oraz za dodatkową opłatą bilard, jazda konno, sporty wodne na plaży, kort tenisowy, leżaki i parasole na plaży i przy basenie. W sezonie letnim hotel organizuje animacje.

Pozostałe informacje

przyjemny hotel w stylu klubowym, odpowiedni dla każdego niewymagającego Klienta. Jako Club oferuje specjalne udogodnienia dla gości z Polski. W czasie pobytu o naszych Klientów troszczyć się będą polscy piloci, a wszelkie zabawy i animacje prowadzone będą w języku polskim. Tutaj znajdą Państwo czasopisma, menu oraz polskie kanały TV.

SIROCCO BEACH » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Sporty na lądzie w pobliżu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

SIROCCO BEACH zmień hotel

Mahdia zmień miasto

Srodkowa Tunezja zmień region

SIROCCO BEACH zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele