logo

Hotel » Shedwan Golden

Lokalizacja

Od plaży dzieli go niekłopotliwe przejście przez ogród wzdłuż alejki z usytuowanymi nieopodal obiektami sąsiedniego hotelu Shedwan Golden Beach – Superior Garden View. Warto wspomnieć, iż obiekt położony jest w kompleksie turystycznym Shedwan składającego się z dwóch hoteli, w północnej części Hurghady, ok. 3 km od starego centrum miasta o nazwie Dahar.

Zakwaterowanie

Goście, którzy wykupili ofertę pobytową w hotelu mogą korzystać z udogodnień przygotowanych dla obu wyżej wspomnianych hoteli: Klubu Blue Lagoon gdzie organizowane są bogate animacje połączone z tańcami, 3 snack barów z czego dwóch przy plaży, restauracji rybnej, klubu plażowego, kawiarenki internetowej. Także z restauracji głownej na terenie samego hotelu oraz piano baru.

Pokoje

Hotel posiada 120 indywidualnie klimatyzowanych pokoi z łazienką, telewizorem, telefonem oraz mini lodówką. Pokoje z widokiem na ogród – typ pokoi superior,

Wyżywienie All inclusive

-główne posiłki śniadania w formie suchego prowiantu – w przypadku Klientów korzystających z wycieczek fakultatywnych; śniadania, lunch’e, kolacje w formie bogatego bufetu; - przekąski przekąski przy basenie Lido; od 4 do 6 po południu kawa, herbata z ciasteczkami w piano barze na terenie hotelu a od 10 wieczorem do północy także kanapki w tymże barze; -napoje przy basenie Lido oraz w piano barze wieczorem napoje bezalkoholowe i soki, lokalne piwo Stella oraz lokalne wino, kawa, herbata, woda mineralna; -alkohole wieczorem w piano barze drinki na bazie wódki i soków owocowych; rumu, whisky z dodatkiem gin’u

Dla dzieci

Dla dzieci do 10 lat przygotowano mini klub z All inclusive: bufet dla dzieci pomiędzy 12:00 a 13:00, napoje pomiędzy 10:00 a 17:00, brodzik i plac zabaw. Przy plaży w okolicy Shedwan Golden Beach niewątpliwą atrakcją będzie zjeżdżalnia.

Rozrywka

Goście korzystać mogą z dwóch basenów odkrytych, centrum nurkowania – kurs nurkowania z licencją – 4 dni ok. 250$, squasha, tenisa stołowego, bilardu oraz helth club’u z sauną i jacuzzi.

Shedwan Golden » Udogodnienia

Udogodnienia w pobliżu

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Sporty wodne w pobliżu

Sporty na lądzie w pobliżu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Shedwan Golden zmień hotel

Hurghada zmień miasto

Wybrzeże M. Czerwonego zmień region

Shedwan Golden zdjęcie 1Shedwan Golden zdjęcie 2Shedwan Golden zdjęcie 3Shedwan Golden zdjęcie 4
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele