logo

Hotel » Serce Beskidów

Lokalizacja

Hotel SERCE BESKIDÓW jest tradycyjnie wyszukiwany przez klientów z powodu swojej przepięknej okolicy i zdrowego klimatu górskiego.Już sama nazwa Państwu podpowie, że okolica hotelu jest otoczona pięknymi trasami do turystyki rowerowej i pieszej. O ile chodzi o okres zimowy, to zalecamy Państwu wykorzystanie narciarskich tras biegowych i zjazdowych, które są bardzo dobrze dostępne z hotelu.

Zakwaterowanie

Pojemność hotelu wynosi 400 miejsc. Kompleks hotelowy jest rozdzielony na część hotelową ze standardowym wyposażeniem pokojów. Pokoje dwu-, trzy- i pięcio-osobowe posiadają własną łazienkę i WC. Bardziej wymagającym gościom możemy zaproponować apartamenty, które są oprócz tego wyposażone w telewizję. Wszystkich hotelowych i innych gości zapraszamy do naszej przyjemnej restauracji, dalej oferujemy wieczorny pobyt w winiarni czy też chwilę odpoczynku na letnim tarasie w nocy pod przepięknym, letnim niebem. Kompletną relaksację ciała i duszy zapewnią Państwu usługi naszego hotelowego masażysty. Do celów prowadzenia rozmów handlowych i seminariów firm oferujemy kilka saloników włącznie z salą kongresową (o pojemności do 350 osób), wyposażoną w audio-technikę. Dalej oferujemy naszym gościom: * rowery górskie w naszej wypożyczalni * ogrzewany basen letni do oświeżenia się * boisko do siatkówki do sportów zespołowych * salę do ping-ponga lub salę bilardową * saunę * leczenie wodne * duży plac gier dla dzieci * kort tenisowy * letnie grilowanie na dużym tarasie * własną salę kinową z wyświetlaniem wideo Tylko 6 km od hotelu znajduje się największy teren golfowy w Europie środkowej - PROSPER GOLF CLUB z 27 dołkami i pięcio-dołkową Akademią Par 3.

Pokoje

Pokoje 2, 3 i 5 osobowe. Własna łazienka i WC.

Wyżywienie BB

śniadania

Rozrywka

Niezapomnianym przeżyciem będzie dla Państwa na pewno wycieczka na górę Radhošť (1129 m n. p. m.), gdzie możecie zobaczyć pomnik pogańskiego boga Radegasta, kaplicę Cyryla i Metodzieja oraz dalsze zabytki włącznie ze wspaniałym, panoramicznym widokiem na wzgórza Beskidów i sąsiednie miasteczka. Zaawansowym turystom rowerowym zalecamy wycieczkę na wierzchołek Łysej Góry (1323 m n. p. m.). Jeśli zamierzacie zapoznać się z typowym regionem tzw. Valašska, to zalecamy odwiedziny jego największego centrum - Rožňova pod Radhoštěm, słynnego na całym świecie ze swojego valaszskiego skansenu i unikatowej architektury.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Serce Beskidów zmień hotel

Radhost zmień miasto

Beskidy zmień region

Serce Beskidów zdjęcie 1
© 2004-2023 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele