logo

Hotel » Sanvi

Lokalizacja

Dolina Pusterii z wyciągami na Kronplatz to najbardziej na północ usytuowane tereny narciarskie objęte systemem Superski Dolomiti. Kronplatz oferuje 85 km tras zjazdowych i jest uznawany za najnowocześniejszy ośrodek Północnych Dolomitow. Niewątpliwą atrakcja są pobliskie tereny narciarskie w Alta Badia gdzie odbywa się corocznie puchar świata w narciarstwie alpejskim i Corvara, skąd w ramach jednego karnetu Superski Dolomiti można nartach przejechać całą Sella Ronde wraz z Lodowcem Marmolada.

Zakwaterowanie

Odnowiony w 2004 roku. Hotel i „dependences” położony w słynnej dolinie Alta Badia w Alto Adige na wysokości 1400 m n.p.m. w kameralnej miejscowości Campill – Lungiaru. Oddalony od San Martino in Badia ok. 4 km, ok. 12 km od S. Vigilio di Marebbe (Kronplatz), natomiast od karuzeli narciarskiej Alta Badia -Sella Ronda tylko ok. 17 km. (Pedraces – la Villa). .

Pokoje

Hotel i „dependences” dysponuje 21 pokojami dwuosobowymi (pow. ok. 10 – 12 m2) z możliwością dostawki (na zapytanie), łazienka z WC oraz pokojami rodzinnymi (2 pokoje z jedną wspólną łazienką z WC). Większość pokoi posiada balkony.

Wyżywienie HB

Śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z 2 menu) do godz. 10:00 danego dnia.

Sport

Uwaga: brak skibusów

Rozrywka

Restauracja, bar, recepcja, sala TV, parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego

Sanvi » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Sanvi zmień hotel

Alta Badia zmień miasto

Dolomity zmień region

Sanvi zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele