logo

Apartament » Residence Myosotis

Lokalizacja

Val di Fassa to miejsce wyjątkowo piękne ale i dość drogie. Perełkami tej doliny są: zabytkowe Campitello oraz pobliskie, przez wielu uznawane za stolice Dolomitów - Canazei. Skalne iglice masywu Catinaccio z Torri di Vaiolet (gdzie często trenował Alberto Tomba), Sasso Lungo o wysmukłym zarysie, potężna bryła Gruppo di Sella oraz postrzępione wierzchołki Gruppo delle Pale. W środku tej tajemniczej i fascynującej krainy skalnych olbrzymów znajdują się wspaniałe trasy zjazdowe, oplecione gęstą siecią wyciągów. Wyjątkową atrakcją dla ambitnych narciarzy jest Sella Ronda (wyciągi jeżdżą z Campitello i Canazei) 23 kilometrowa trasa, która okrąża Gruppo di Sella, składa się z kilku zjazdów i podejść obsługiwanych przez różnego rodzaju wyciągi.

Zakwaterowanie

Rezydencja położona jest pomiędzy miejscowościami Mazzin di Fassa i Campestrin ok. 1 km od centrum, w dolinie Val di Fassa, na wysokości 1370 m n.p.m. Od najbliższych wyciągów w Campitello (Col Rodella – Sella Ronda) oddalona jest ok. 4 km, natomiast od Canazei ok. 6 km. Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 300 m od rezydencji.

Pokoje

Apartament app bilo 4 os składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC. W każdym apartamencie znajduje się TV oraz balkon. .

Sport

SKI Informacja: Val di Fassa i Carezza tereny narciarskie: 1200 - 2638 m n.p.m. trasy 145 km w tym: łatwe: 33 km, średnie: 98 km, trudne: 14 km, najdłuższy zjazd: 6.5 km. Wyciągów 57 w tym; 10 kabinowych, 25 krzesełek, 17 orczyków. Karnet 6 dni Val di Fassa i Carezza: około 141-160 euro, dzieci ok.99-112. Karnet 6 dni Superski Dolomiti - 1150 km tras narciarskich Dorośli ok. 167-190 euro, dzieci ok. 117-133 euro

Rozrywka

Bar, recepcja, sejf, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, 2 windy, parking, garaż (płatny – 5,5 euro za noc). Sport i relax: sauna, hydro-masaż i solarium płatne, sala gimnastyczna gratis.

Residence Myosotis » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Residence Myosotis zmień hotel

Mazzin di Fassa zmień miasto

Val di Fassa zmień region

Residence Myosotis zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele