logo

Apartament » Residence Capriolo

Lokalizacja

Najbardziej na południe wysunięta część Dolomitów, to mniej znane w Polsce tereny narciarskie Lavarone objęte wspólnym karnetem narciarskim Superskirama-Adamello-Brenta. Nowoczesna infrastruktura, zapewnia narciarzom świetną jazdę i zabawę na stokach. Atrakcje po nartach czekają: puby, pizzerie. W tym sezonie proponujemy specjalne promocyjne ceny dla naszych Klientów. 65 km tras narciarskich, południowe słońce i klimat zabawy to gwarancja udanego zimowego wypoczynku.

Zakwaterowanie

Bardzo ładna i nowa Rezydencja położona jest w centrum miejscowości Lavarone na wysokości ok. 1200 m n.p.m. Od najbliższych wyciągów w Lavarone jest oddalona tylko ok. 100 m, natomiast od karuzeli narciarskiej Folgaria tylko ok. 8 km. Dojazd skibusem, który zatrzymuje się ok. 100 m od rezydencji.

Pokoje

Apartament app bilo 4 os składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC. W każdym apartamencie znajduje się TV, telefon, zmywarka do naczyń oraz większość apartamentów posiada balkony.

Sport

SKI Informacja: Folgaria-Lavarone - tereny narciarskie 1200 - 1823 m n.p.m. Tras 65 km w tym: łatwe 37 km, średnie 26 km, trudne 2 km. Wyciągów 29 w tym: 21 w Folgarii i 7 w Lavarone. (14 krzesełek, 15 talerzyków). Karnet 6 dni ok. 113-136 euro, dzieci/seniorzy ok. 90-109 euro. Uwaga. Na podstawie voucheru, zniżka 10%

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Residence Capriolo zmień hotel

Lavarone zmień miasto

Dolomity zmień region

Residence Capriolo zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele