logo

Apartament » Residence Ambiez

Lokalizacja

Val Rendena z Madonną di Campiglio i Pinzolo to najsłynniejsza część Skirama Dolomity Adamello-Brenta. W skład Skiramy wchodzą pobliskie tereny narciarskie w Val di Sole, takie jak min: Marilleva 900 i 1400, Folgarida, które połączone są siecią wyciągów i nartostrad z Madonną di Campiglio. Sama Madonna położona jest na wysokości 1550 m n.p.m. to właśnie tutaj odbywają się zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Każdy narciarz będzie chciał sprawdzić swoje umiejętności na pucharowej trasie "3-TRE" wiodącej ze szczytu Spinale, zaliczanej do dziesiątki najpiękniejszych tras zjazdowych we Włoszech. Pinzolo ma połączenie skibusami z wyciągami w Madonnie, a i jazda na tamtejszych stokach dostarcza sporo przyjemności. Obie miejscowości oferują rozrywkę także po nartach - dyskoteki, restauracje, bary i pizzerie.

Zakwaterowanie

Rezydencja położona jest w renomowanej miejscowości Madonna di Campiglio (około 1 km od centrum), w dolinie Val Rendena z przepiękną panoramą Dolomitów, na wysokości 1600 m n.p.m. Od najbliższych wyciągów oddalona jest tylko około 100 m (Groste, Pradalago – Fortini). Dodatkowo przystanek skibusa (gratis) znajduję się obok rezydencji.

Pokoje

Apartament app bilo 4 os składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, oddzielonej przesuwaną ścianką od pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym i rozdzielanym łóżkiem, w pokoju dziennym znajduje się również aneks kuchenny w pełni wyposażony (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC, telefon i TV-sat (płatne 20 euro /tydzień)

Sport

SKI Informacja: Tereny narciarskie Superskirama: 1250-3016 m n.p.m. Tras 260 km w tym: łatwe 52 km, średnie 109 km, trudne 25 km. Trasy biegowe: 125 km Wyciągów 87 w tym: 12 kabinowych, 45 krzesełek, 30 orczyków. Karnet 6 dni ok.153-162 euro, dzieci 123-129 euro. Karnet 6 dni Superskirama Adamello Brenta, około 162-183 euro, dzieci ok. 131-147 euro. Karnet Superskirama Adamello Brenta upoważnia do jazdy na nartach bez ograniczeń w Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Lodowiec Presena, Ponte di Legno, Pinzolo, Pejo, Monte Bondone, Paganella, Folgaria-Lavarone, w sumie 340 km tras.

Rozrywka

Restauracja, bar, recepcja, winda, przechowalnia sprzętu narciarskiego, garaż (gratis). Sport i Relax: Basen, sala gimnastyczna, salon gier i zabaw, sauna i solarium (płatne).

Residence Ambiez » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Residence Ambiez zmień hotel

Madonna di Campiglio zmień miasto

Dolomity zmień region

Residence Ambiez zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele