logo

Apartament » Reberty

Lokalizacja

Stacja Les Menuires położona na wysokości 1850 m n.p.m. w Dolinie Belleville, sercu Sabaudii, jest jedną z trzech najważniejszych miejscowości Trzech Dolin. Ze szczytu La Pointe de la Masse na wysokości 2850 m n.p.m. można zobaczyć przepiękną panoramę Alp. Najlepszy śnieg jest na stokach północnych tego szczytu. Rejon Mont de la Chambre, który wznosi się na wysokość 2850 m n.p.m., posiada połączenia z Val Thorens i St. Martin. Wysokie położenie stacji i wyposażenie jej w 300 armatek śnieżnych daje pewność jazdy po dobrym i obfitym śniegu, a dodatkowym plusem są szerokie i nasłonecznione trasy.

Zakwaterowanie

REZYDENCJE REBERTY- usytuowane są w centrum stacji nieopodal tras zjazdowych i w pobliżu kompleksu obiektów sportowych. Uznany standard francuskich apartamentów sieci France Location gwarantuje, że wybór zapewni doskonałe warunki dla odpoczynku.

Pokoje

A2/3 studio 2-3os (18m2) pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 os oraz dodatkowym łóżkiem pojedynczym, kompletnie wyposażony aneks kuchenny, łazienka z WC.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Reberty zmień hotel

Les Menuires zmień miasto

Trzy Doliny zmień region

Reberty zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele