logo

Hotel » Pulverer

Lokalizacja

Hotel usytuowany jest w centrum miasta w cichym i spokojnym miejscu. Zaledwie 300 m od hotelu znajduje się pierwsze połączenie wyciągu a około 100 m od obiektu jest szkoła narciarska. Przystanek darmowego skibusa znajduje się naprzeciwko hotelu.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości: Elegancki hotel wyposażony jest w duży hol wejściowy, windę, restauracje "Loystube", bar hotelowy, parking oraz bio ogród zimowy. Poza tym znajdują się udogodnienia dla dzieci gdyż dla nich przygotowany jest pokój zabaw, łóżeczka, wysokie krzesełka oraz specjalne menu. Ponad to w hotelu znajduje się dobrze rozwinięta baza rekreacyjna i sportowa znajduje się tu: fitnes, poranna gimnastyka wodna, termalna wanna, basen kryty, ogrzewana wanna znajdująca się na zewnątrz w zimie podgrzewana, basen z wirami, fale, fińska oraz bio sauna, łaźnia parowa, oraz różne masaże i terapie. Organizowane jest narciarskie safari (skipass dodatkowo płatny), zimowe wyprawy piesze, wyprawa narciarska trasami narciarskimi (sprzęt dodatkowo płatny), saneczkarstwo, codziennie organizowane jest program rozrywkowy. Dodatkowo płatne są wszelakie terapie, salon piękności oraz solarium.

Pokoje

Pokoje: 2, 3 osobowe lub rodzinne zakwaterowanie dla 4 osób jest w pokoju o powierzchni 60 - 70 m2 z osobnym pokojem gościnnym (sypialnym), wanną osobnym WC, telefon, TV satelitarną, radiem, mini barem oraz z południa i z wschodu balkonem. Łącznie w hotelu znajduje się 160 miejsc noclegowych.

Wyżywienie HB

dwa razy dziennie, śniadanie w formie bufetu, pięcio daniowy obiad z możliwością wyboru oraz ze starterem, deserem bufetem serowym, po południu ciastka. Dziennie świeże owoce, herbata w barze wliczona w cenę

Pulverer » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Pulverer zmień hotel

Bad Kleinkircheim zmień miasto

Bad Kleinkircheim zmień region

Pulverer zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele