logo

Hotel » Plan de Gralba

Lokalizacja

Val Gardena to jedna z najsłynniejszych dolin w samym sercu przepięknych Dolomitów, kusi wszystkich miłośników narciarstwa wspaniałymi trasami i pięknymi krajobrazami. Jest to ulubione miejsce wypoczynku dla Klientów ceniących sobie przestrzeń oraz wspaniałą atmosferę stworzoną przez tutejszych mieszkańców. Magnesem dla turystów są za równo słynne miejscowości jak Selva czy Ortisei jak i bezpośrednia bliskość szlaków narciarskiej karuzeli - Sella Ronda

Zakwaterowanie

Hotel położony w miejscowości Selva w przepięknej dolinie Val Gardena na wysokości 1790 m n.p.m. Oddalony od centrum ok. 3 km, znajduje się bezpośrednio przy wyciągach (ok. 50 m) kolejki Piz Sella.

Pokoje

Hotel dysponuje 43 pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawki, łazienki, TV-sat, telefony, suszarki do włosów, część pokoi z balkonami.

Wyżywienie HB

Śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z 3 menu), sałatki w formie bufetu, 1 raz w tygodniu kolacja regionalna.

Rozrywka

Restauracja, bar, recepcja, bar igloo, winda, indywidualna przechowalnia sprzętu narciarskiego. Sport i relax: W godzinach od 16.00 do 19.00 sauna fińska i łaźnia turecka gratis, hydro-masaż i solarium (płatne), sala gier i zabaw

Plan de Gralba » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Plan de Gralba zmień hotel

Val Gardena zmień miasto

Dolomity zmień region

Plan de Gralba zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele