logo

Hotel » Ogligo

Lokalizacja

Breuil - Cervinia - zbudowana w latach międzywojennych jako część prowadzonej przez Mussoliniego kampanii na rzecz zdrowego społeczeństwa, jest jednym z najstarszych ośrodków narciarstwa we Włoszech. Doprowadzenie wyciągów do wysokości 3 500 m było absolutnym rekordem, a wielkie hotele cieszyły się dużym powodzeniem wśród zamożnej europejskiej elity. Dzisiaj kolejka linowa na Mały Matterrhorn wyjeżdża na 3 820 m i jest niewątpliwą atrakcją. Górna stacja kolejki znajduje się na niemal pionowej ścianie. Stamtąd tunelem wewnątrz góry przechodzimy ok. 100 m, gdzie rozpoczyna się wspaniała nartostrada. W tunelu znajduje się również winda, którą możemy wyjechać prawie pod sam szczyt Małego Matternhornu. Piękny widok na Matternhorn i Mont Blanc jest niezapomniany. Hotel Ogligo *** l w miejscowości Torgnone 22 km od Cervini. Niewielka miejscowość z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną: hotele, restauracje, sklepy, pizzerie.

Zakwaterowanie

Hotel posiada pokoje 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, sprzętem TV. Do dyspozycji Państwa: restauracja, kawiarnia, sauna.

Wyżywienie HB

Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje 2 daniowe z barem sałatkowym 2 zestawy do wyboru, dodatkowo również 1/4 litra wina oraz 1/2 litra wody na osobę do kolacji.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Ogligo zmień hotel

Torgnon zmień miasto

Cerviia- Matterhorn zmień region

Ogligo zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele