logo

Pensjonat » Odborar

Lokalizacja

Hotel ODBORAR jest położony w cichej okolicy w pobliżu centrum Tatrzańskiej Łomnicy. Jest znanym ośrodkiem turystyczno-wypoczynkowym w okresie letnim i zimowym.

Zakwaterowanie

Goście mogą korzystać z restauracji hotelowej na 180 miejsc, aperitiv baru w holu, winiarni „Szopa”, saloniku oraz Aqua clubu. W hotelu istnieje możliwość organizowania kongresów i seminariów, ponieważ znajdują się tu 4 sale dla 160 osób.

Pokoje

Pokoje są wyposażone w WC, prysznic, TV SAT, radio i telefon.

Wyżywienie HB

śniadania i obiadokolacje

Sport

Zbocze narciarskie „Jamy” jest wyposażone w wyciąg narciarski i jest sztucznie naśnieżane. Turystom służą kolejki linowe na Skalnate pleso (1730m n.p.m.) oraz na Łomnicki szczyt (2632m n.p.m.).Tatrzańska Łomnica posiada świetne połączenie komunikacyjne z Popradem i całym terenem Tatr Wysokich.Turyści mogą udać się na wędrówki w masyw szczytu Łomnicki i Keżmarski, do jaskini Belianskej, Żdiaru i Jaworiny.

Rozrywka

Ponadto w hotelu znajduje się basen kryty 25x12,5m. z podgrzewaną wodą, sauna, masaże ręczne i hydromasaże, kąpiele perełkowe. Można tu zagrać w kręgle, szachy, bilard. W pobliżu znajduje się boisko do piłki nożnej i siatkowej, teren jeździecki dla koni

Odborar » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Odborar zmień hotel

Tatrzańska Łomnica zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Odborar zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele