logo

Hotel » NOVA PARK

Lokalizacja

200 m od plaży, przejście na nią przez pas nadmorski, w strefie hotelowej Gammarth, ok. 8 km od Kartaginy i Sidi Bou Said. ok. 18 km od centrum Tunisu

Zakwaterowanie

na terenie hotelu znajduje się duży basen wraz z brodzikiem dla dzieci i tarasem do opalania, pizzeria, barbe-cue, bar. kawiarnia mauretańska oraz jedna z lepszych i większych dyskotek w tym regionie. Brak leżaków na plaży. Goście hotelowi mogą korzystać z programu animacyjnego.

Pokoje

do dyspozycji gości przeznaczonych jest 70 pokoi, wyposażonych w łazienkę lub prysznic, loggię, telefon i telewizję (za dodatkową opłatą). Klimatyzacja wyłączona w godzinach 8.00-15.00.

Sport

na terenie hotelu znajduje się jeden kort tenisowy, sala gier i boisko do siatkówki. W ramach dodatkowych atrakcji goście mogą korzystać z wycieczek na wielbłądach, jazdy konnej (za dodatkową opłatą, niezależne od hotelu),

Pozostałe informacje

Hotel ten znajduje się tylko w ofercie OASIS TOURS który ma wyłączność na jego sprzedaż w Polsce. Kameralny obiekt dla Klientów ceniących spokój, połóżony przy pięknej piaszczystej plaży, w strefie hotelowej z dala od sklepów. Idealna propozycja dla niewymagającego Klienta, ceniącego aktywny wypoczynek, doskonały punkt wypadowy do zwiedzania Tunisu i Kartaginy.

NOVA PARK » Udogodnienia

Udogodnienia w pobliżu

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Sporty na lądzie w pobliżu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

NOVA PARK zmień hotel

Tunis zmień miasto

Polnocna Tunezja zmień region

NOVA PARK zdjęcie 1NOVA PARK zdjęcie 2NOVA PARK zdjęcie 3
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele