logo

Hotel » Norica

Lokalizacja

Hotel położony jest w centrum miasta Hofgastein. Szkoła narciarska oraz wyciąg znajduje się w odległości 400 m od hotelu, natomiast trasy narciarskie 100 m od obiektu. Przystanek skibusa znajduje się zaledwie 50 m od hotelu.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości: Komfortowy i elegancki hotel przystosowany do przyjmowania gości na wózku inwalidzkim wyposażony jest w pokój telewizyjny, czytelnie, windę, dyskoteka "Almstadl" bar, kawiarnie, restaurację a la carte, sala konferencyjna na 150 osób nowoczesnym sprzętem audiowizualnym. Poza tym na terenie hotelu znajduje się park, basen dla dzieci, stół do tenisa, sauna, taras słoneczny, parking, salon piękności, fryzjer oraz sklep.

Pokoje

wszystkie pokoje komfortowo urządzone posiadają wannę lub prysznic / WC, telefon, radio, TV, ogrzewanie, suszarka do włosów, kącik do siedzenia, szlafrok (za opłatą). Istnieje możliwość wyboru pomiędzy 2 lub 3 osobowymi sypialniami z wanną lub prysznicem i WC lub 2 i 4 osobowymi sypialniami z wanną lub prysznicem i WC.

Wyżywienie HB

dwa razy dziennie, śniadanie w formie bufetu, cztero dniowa obiadokolacja z możliwością wyboru z dania głównego z 3 dań, kilka razy w tygodniu dodatkowe bufety np. bufet sałatkowy, obiad galowy, bufety "chłopskie jadło". Dietetyczne dania na życzenie klienta.

Norica » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Norica zmień hotel

Bad Hofgastein zmień miasto

Dolina Gastein zmień region

Norica zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele