logo

Hotel » Neptun

Lokalizacja

Hotel górski Neptun znajduje się w miejscowości turystycznej Mała Morawka (Malá Morávka). Miejscowość ta znana jest jako brama wstępu do najpiękniejszych miejsc Parku Krajobrazowego Jeseníky. W odleglości 8 kilometrów znajduje się największa góra Morawy Pradziad (Praděd: 1492 m.n.p.m) a w jej okolicy Narodowy Rezerwat Przyrody. W odleglości 50 metrów od hotelu znajduje się wyciąg narciarski i utrzymywany szlak zjazdowy z możliwością jazdy na nartach wieczorem przy oświetleniu. Największe centrum narciarskie w Jesenikach: Mała Morawka-Karlow znajduje się 2 km od hotelu. Oferuje zbocza o różnym stopniu trudności jak dla początkujących, tak dla doświadczonych narciarzy. Transport na miejsce można umówić w recepcji hotelu.

Zakwaterowanie

Hotel górski Neptun oferuje Państwu zakwaterowanie wysokiej jakości w miłym i spokojnym środowisku. Można skorzystać z restauracji, baru, sali konferencyjnej, świetlicy, klubu, sali gimnastycznej, siłowni, sauny, boiska, boiska dla dzieci, minigolfu, basenu oraz brodziku.

Pokoje

Pokoje dla gości hotelowych rozmieszczone są na dwóch kondygnacjach. Każdy pokój wyposażony jest we własne urządzenie socjalne z natryskiem lub wanne.

Wyżywienie HB

śniadania i obiadokolacje.

Neptun » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Neptun zmień hotel

Mala Moravka zmień miasto

Jeseniki zmień region

Neptun zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele