logo

Hotel » Marhaba Club

Lokalizacja

Hotel położony jest na początku strefy turystycznej miasta Sousse, niecałe 3 km od centrum, bezpośrednio przy plaży.

Pokoje

Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę, telefon i balkon z widokiem na morze, basen lub ogród.

Wyżywienie HB

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Hotel posiada wiele dyplomów za jakość serwisu oraz wyżywienia.

Wyżywienie All inclusive

Formuła All Inclusive: śniadania - 6:30 - 10:00 w formie bufetu od godziny 10:00 - 11:00 śniadania kontynentalne obiady - 12:30 - 14:00 w formie bufetu kolacje - 18:30 - 21:00 w formie bufetu Ponadto: od 16:00 - 17:00 w barze serwowane są snack\'i tj.: kawa ciasto, ciastka, lody dla dzieci. W barach podawane sa napoje alkoholowe rodzimej produkcji oraz bezalkoholowe. sport: tenis stołowy, gimnastyka,siatkówka, leżaki na plaży i przy basenie bezpłatne

Sport

Oprócz dużego basenu odkrytego, basenu krytego i pięknej plaży, gdzie dostępne są sporty wodne, hotel oferuje bardzo bogaty program animacji zarówno dla dzieci jak i dorosłych, kącik gier towarzyskich, bingo, teletombolę, dyskoteki. Można także skorzystać z fitness, centrum i masażu, sali do gry w squasha, siatkówki plażowej, piłki wodnej, 8 kortów tenisowych oraz oddalonego o 3km pola golfowego.

Dla dzieci

Dla dzieci przygotowany jest mini klub oraz animacje.

Rozrywka

Ten znany i lubiany przez turystów obiekt położony jest w pięknym ogrodzie, z dostępem do prywatnej piaszczystej plaży. Znaleźć tu można kilka barów i restauracji takich jak: Coctail Bar Neptune, 2 snack bary, 2 bary przy basenie, bar przy plaży, night club oraz kawiarnia mauretańska. Ponadto w hotelu znajduje się sala konferencyjna mieszcząca do 400 osób, wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji gości jest basen odkryty z brodzikiem dla dzieci, z tarasem słonecznym oraz leżakami i parasolami.

Pozostałe informacje

Kompleks odpowiedni zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i Klientów pragnących odpocząć w pięknym, rozległym ogrodzie. Położony blisko centrum pozwala na korzystanie z życia nocnego miasta Sousse.

Marhaba Club » Udogodnienia

Udogodnienia w pobliżu

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Sporty na lądzie w pobliżu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Marhaba Club zmień hotel

Sousse zmień miasto

Srodkowa Tunezja zmień region

Marhaba Club zdjęcie 1Marhaba Club zdjęcie 2Marhaba Club zdjęcie 3Marhaba Club zdjęcie 4Marhaba Club zdjęcie 5Marhaba Club zdjęcie 6Marhaba Club zdjęcie 7Marhaba Club zdjęcie 8
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele