logo

Hotel » Majestic Dolomiti

Lokalizacja

San Martino di Castrozza Jest to renomowany ośrodek narciarski usytuowany w północno - wschodniej części regionu Trentino, u stóp majestatycznego pasma górskiego Pale di San Martino. Otoczony jest Parkiem Naturalnym Paneveggio. Wraz z odległym o 9 km Passo Rolle (1984 m n.p.m.) jest wymarzonym rejonem dla miłośników narciarstwa. Dodatkową jego atrakcją jest to, że należy do systemu \"Dolomiti Superski\". Nad przełęczą Passo di Rolle wznoszą się szczyty: Cimone della Pala (3186 m n.p.m.), zwany Matterhornem Dolomitów oraz Cima Vezzana (3192 m n.p.m.), które stanowią wyzwanie dla alpinistów. Na południe od San Martino rozciąga się malownicza dolina Val Cimon, w której znajduje się miejscowość Fiera di Orimiero z XV-wiecznym kościołem ze wspaniałymi freskami i campanilą (wolno stojącą dzwonnicą). Po nartach warto się tam wybrać, a przy okazji zobaczyć ruiny średniowiecznego zamku. San Martino di Castrozza jest ośrodkiem narciarskim o międzynarodowej sławie, jego unikalny charakter i otaczająca sceneria prawdziwie zapiera dech w piersiach. Uzupełnieniem oferty narciarskiej są dobrze zagospodarowane obiekty sportowe, w skład których wchodzą m.in.: basen kąpielowy, sauna, solarium, lodowisko. Na amatorów pieszych wędrówek czekają malownicze zimowe szlaki. Warto się też wybrać w kierunku południowym w rejon pięknej doliny Val Cimon i zwiedzić tam miejscowość Fiera di Primiero (13 km) Hotel usytowany jest w słonecznej i spokojnej części centrum miasta, w pobliżu parku z którego rozciąga się bajeczna panorama obejmująca całe miasto.

Zakwaterowanie

Hotel usytowany jest w słonecznej i spokojnej części centrum miasta, w pobliżu parku z którego rozciąga się bajeczna panorama obejmująca całe miasto.

Pokoje

Zakwaterowanie w pokojach 2/osobowach, kompletnie umeblowane w antycznym stylu, z łazienką, TV, telefonem, część pokoi z balkonem

Wyżywienie HB

Wyżywienie HB - śniadania i obiadokolacje

Rozrywka

Do dyspozycji gości znajdują się: recepcja, bar, restauracja, czytelnia, sala telewizyjna, teatr, nightclub, basen kryty, sauna, solarium, przechowalnia nart, mini club, parking niestrzeżony, ski busy. Odległość do wyciągów: 1 km od wyciągów, przystanek ski busa w odległości 80 metrów od hotelu.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Majestic Dolomiti zmień hotel

San Martino di Castrozza zmień miasto

Dolomity zmień region

Majestic Dolomiti zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele