logo

Hotel » Magura

Lokalizacja

Hotel MAGURA znajduje się w Monkovej dolinie, w cichej okolicy z przepięknym widokiem na szczyty Bielianskich Tatr. Jest oddalony o 1,5 km. od góralskiej wsi Zdiar, znanej z oryginalnej architektury ludowej i tradycyjnego folkloru. Obok hotelu znajduje się parking strzeżony. W zimie są tu doskonałe warunki narciarskie, jedne z najlepszych na całym terenie Wysokich Tatr.

Zakwaterowanie

Goście mogą korzystać z restauracji, baru dziennego, świetlicy, sali klubowej z bilardem, czytelni, sali telewizyjnej, automatu do gier dla dzieci, tenisa stołowego, fitness, boiska do gry w piłkę nożną i siatkówkę, boiska dla dzieci, przechowalni nart, wypożyczalni sprzętu sportowego i zadaszonego ogniska.

Pokoje

Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach jedno-, dwu- i trzy-osobowych z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka oraz w zrekonstruowanych pokojach rodzinnych.

Wyżywienie HB

śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane z menu

Sport

Obok hotelu MAGURA znajduje się wyciąg narciarski 250m. długości z możliwością jazdy na nartach nocą, zarówno dla amatorów jazdy na sankach jak i wytrawnych czy początkujących narciarzy. W okolicy znajdują się dwa ośrodki narciarskie – ośrodek Strednica – do dyspozycji narciarzy jest 9 wyciągów o długości 400-1200 m (wszystkie stoki są również sztucznie zaśnieżane), a także łatwiejsze stoki dla średnio zaawansowanych narciarzy. Możliwy jest również powrót do hotelu na nartach po szczycie górskim za hotelem ( wyciąg 1200 m). Ośrodek Dolina Bachledowa (4 km) dysponuje wyciagiem krzesełkowym na szczyt Spiska Magura, gdzie można przesiąść się na wyciągi narciarskie. Goście hotelowi mogą udać się na wycieczki po okolicy (Żdiar, jaskinia Belianska),jak również na wędrówki górskie po trasie Sziroke sedlo w Tatry Wysokie, trasą przez Dolinę Bielowodską, doliną Jaworową po szczycie Spiskiej Magury. Zimą hotel organizuje kuligi. Hotel proponuje także zwiedzanie zabytkowych miast : Spiszu, Lewoczy, Keżmarku, Starej Lubowni, Pienińskiego Parku Narodowego (spływ Dunajcem na tratwach) do Polski.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Magura zmień hotel

Zdiar zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Magura zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele