logo

Hotel » Lukasmayr

Lokalizacja

Ten trzy gwiazdkowy hotel usytuowany jest w centrum wioski Bruck. Naprzeciwko hotelu znajduje się przystanek skibusa. Hotel oddalony jest o 3 km od wyciągu Areibahn w Zell/See i o 300 m od tras narciarskich.

Zakwaterowanie

Rodzinny hotel z tradycyjnym Salzburskim urządzeniem wnętrza składa się z dwóch części z głównego hotelu oraz aneksu. Główny hotel wyposażony jest w hol z otwartym kominkiem, restaurację a la carte, bar, kawiarnie, loże, pokój odpoczynkowy z TV, pokój zabaw dla dzieci, windę, pub taras oraz parking. Poza tym na tereni hotelu znajduje się sauna, wanna parowa, basen z wirami, siłowania. Solarium oraz basen wirowy są dodatkowo płatne.

Pokoje

Pokoje znajdujące się w głównym budynku wyposażone są w telefon, radio, TV kablową, prysznic lub wannę WC oraz balkon. Natomiast pokoje w aneksie posiadają prysznic i WC.

Wyżywienie HB

2 x dziennie, śniadanie w formie bufetu, trzy daniowy obiad z możliwością wyboru, bufet sałatkowy kilka razy w tygodniu, dzienne apres (z wyjątkiem soboty), i obiad w formie bufetu kilka razy w tygodniu

Lukasmayr » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Lukasmayr zmień hotel

Bruck zmień miasto

Europejski Region Sportowy zmień region

Lukasmayr zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele