logo

Hotel » Lubownia

Lokalizacja

Uzdrowisko położone w paśmie Hramovca 7km od Starej Lubowni i 25km od przejścia granicznego Piwniczna – Mniszek / Popradem w kierunku Preszowa. Miejscowe źródła wód mineralnych wykorzystywane są do leczenia chorób układu pokarmowego i górnych dróg oddechowych.

Zakwaterowanie

HOTEL „LUBOVNIA”- okazały hotel o wysokim standardzie, DO DYSPOZYCJI: 2 restauracje, drink bar, kawiarnia, saloniki. W obiekcie znajduje się sala kongresowa na 680 miejsc, kryty basen kąpielowy, siłownia, sala gimnastyczna, sauna, gabinet odnowy ( masaż i masaż wodny), tenis stołowy, bilard i salon kosmetyczny. Przy hotelu parking strzeżony-odpłatny.

Pokoje

posiada 540 miejsc w pokojach 1,2- osobowych z możliwością dostawki. Każdy pokój z łazienką (WC, natrysk), a część pokoi z TV i balkonem.

Wyżywienie HB

śniadania (szwedzki stół) i obiadokolacje

Sport

W obiekcie znajduje się kryty basen kąpielowy, siłownia, sala gimnastyczna, sauna, gabinet odnowy ( masaż i masaż wodny), tenis stołowy, bilard . Na miejscu znajdują się wyciągi narciarskie: 6 wyciągów o długości 300-900 m., trasy narciarskie sztucznie zaśnieżone i oświetlone przy hotelu „Lubovnia”, SKI serwis, szkoła narciarska.

Lubownia » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Lubownia zmień hotel

Lubowiańsie Kupele zmień miasto

Lubowiańskie Kupele zmień region

Lubownia zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele