logo

Hotel » Liptov

Lokalizacja

Dwugwiazdkowy górski hotel znajduje się w centrum Jasnej, na poziomie 1200 m n.p.m., 200 m od ośrodka narciarskiego Otupne, w sąsiedztwie przepięknegoVrbickiego Plesa. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu stwarza dobre warunki do jazdy na nartach czy uprawiania sportów letnich i turystyki.

Zakwaterowanie

Restauracja na 100 osób, w sezonie zimowym śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady á la carte, w sezonie letnim i poza sezonem śniadania kontynentalne , obiady i kolacje kontynentalne la carte. Izba słowacka "Kôlňa" na 40 osób proponuje typowe dania słowackie i liptowskie. Bar dzienny na 14 osób, gdzie można usiąść przy dobrym winie czy smacznej kawie. Częścią hotelu jest tradycyjna sauna na 15 osób z basenem chłodzącym i leżakami, do dyspozycji są wszystkie rodzaje masażu. Odpoczywającym aktywnie proponujemy tenis stołowy, piłkarzyki, rzutki i bilard, jak i pokój telewizyjny. Dla najmłodszych gości został przygotowany kącik dziecięcy ze zorganizowaną zabawą w sezonie zimowym. Podczas letnich dni goście mogą miło spędzić czas przy ognisku z kominkiem i aktywnie wypoczywać na boisku do gry w siatkówkę i piłkę nożną. W pobliżu hotelu jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, ski serwis, szkółka narciarska i snowboardowa. Przed hotelem jest parking, strzeżony w sezonie zimowym.

Pokoje

9 apartamentów mieszczących 118 łóżek i 18 dostawek, w skład których wchodzi łazienka i WC, w apartamencie jest telewizor, radio, telefon • 45 dwuosobowych pokoi z łazienką i WC mieszczących 90 łóżek i 45 dostawek wyposażonych w telefon i radio • 9 pokoi dwuosobowych ze wspólną łazienką i WC na korytarz, mieszczących 18 łóżek i 9 dostawek wyposażonych w radio i telefon • 18 pokoi jednoosobowych z umywalką (łazienka i WC wspólne na korytarzu) mieszczących 18 łóżek i 18 dostawek.

Wyżywienie HB

śniadania i obiadokolacje

Liptov » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Liptov zmień hotel

Chopok zmień miasto

Tatry Niskie zmień region

Liptov zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele