logo

Hotel » Leśna

Lokalizacja

Stara Leśna – malowniczo położona na przedpolu Tatr Wysokich. 2 km od Tatrzańskiej Łomnicy u stóp Łomnickiego Szczytu. Rzesze turystów z całej Europy przyciągają tu piękne widoki, wiele tras górskich i wspaniały mikroklimat. Z Tatrzańskiej Łomnicy można wjechać kolejką linową na Łomnicki Szczyt. Stara Leśna znana jest z dobrego położenia, jako baza wypadowa w Wysokie Tatry. Dogodne połączenie z Tatrzańską Łomnicą i Starym Smokowcem.

Zakwaterowanie

Hotel LEŚNA ** – znany jest z dobrej kuchni i dobrych usług. Hotel jest specjalnie przygotowany na przyjęcie rodzin z dziećmi, są tu organizowane specjalne dziecięce imprezy. . Do dyspozycji gości restauracja, kawiarnia, sauna bar, kryty basen, sauna, korty tenisowe, mini golf, bilard, rzutki. W sezonie letnim program animacyjny dla gości hotelowych. Przy hotelu parking. Od hotelu do Tatrzańskiej Łomnicy pieszo 2 km, autobusem 5 km.

Pokoje

pokoje 2 osobowe z dostawką, z łazienką, TV, radiem i telefonem. Można wypożyczyć łóżeczko dla dziecka. Pokoje standard oraz lux po generalnym remoncie.

Wyżywienie HB

2 x dziennie

Sport

basen 20 m. korzystanie bezpłatne otwarty 16.00-20.00

Dla dzieci

W hotelu znajduje się plac zabaw dla dzieci, salonik wyposażony z zabawkami, gdzie dziećmi zajmuje się wykwalifikowana opiekunka

Leśna » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Leśna zmień hotel

Tatrzańska Łomnica zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Leśna zdjęcie 1
© 2004-2023 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele