logo

Hotel » Les Colombes

Lokalizacja

Hotel zlokalizowany przy wspaniałej, białej, piaszczystej plaży, w Hammamet, 65 km od portu lotniczego Tunis – Carthage.

Zakwaterowanie

Hotel wybudowany jest w nowoczesnym stylu. W dwóch dwupiętrowych skrzydłach hotelu znajduje się ogółem 500 łóżek w tym 3 apartamenty. Obszerne pokoje posiadają łazienkę, telefon, klimatyzację i prywatną loggię. Jeden z bloków posiada pokoje z radiowym kanałem muzycznym oraz oddzielnym w.c.

Sport

Hotel oferuje 2 baseny – jeden z podgrzewaną wodą, 4 korty tenisowe, squash, fitness club, minigolf, boisko do piłki koszykowej oraz miejsce do uprawiania joggingu. Ze sportów wodnych hotel oferuje narty wodne, żaglówki, windsurfing, rowery wodne, rejsy stateczkiem.

Dla dzieci

Miniklub dla dzieci, - ZniŜka dla dzieci 2-12 lat tylko w przypadku zakwaterowania z dwoma osobami pełnopłatnymi. Dziecko nie moŜe ukończyć 12 lat do końca trwania pobytu. - Dziecko w wieku 0-2 lata płaci stałą opłatę: 180 zł

Rozrywka

Restauracja ze stołem szwedzkim, restauracja z daniami z karty, snack-bar, pizzeria, berbecue, sala bankietowa, salon-bar, 2 bary, pokój herbaciany, kawiarnia mauretańska, bar przy plaży.Grupa animatorów z przyjemnością umili gościom pobyt proponując aktywny wypoczynek w formie gier i zabaw. Wieczorem możliwość zabawy w dyskotece oraz obejrzenia tunezyjskiego folkloru

Pozostałe informacje

Z uwagi na częste zmiany cen i promocji poniższe ceny moga nie zawsze zostać od razu zaktualizowane. Prosimy zawsze o kontakt aby potwierdzić ceny.

Les Colombes » Udogodnienia

Udogodnienia w pobliżu

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Sporty wodne w pobliżu

Sporty na lądzie w pobliżu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Les Colombes zmień hotel

Hammamet zmień miasto

Polnocna Tunezja zmień region

Les Colombes zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele