logo

Apartament » Les Chalets du Galibier

Lokalizacja

Valloire leżące w dolinie Maurienne jest jedną z pierwszych powstałych we Francji stacji narciarskich. Tradycje narciarskie sięgają tu 1935 roku kiedy to wybudowano pierwszy wyciąg, a miasteczko do dziś zachowało swój urok i zachwyca położeniem i architekturą. Razem z Valmeinier tworzy obszar narciarski z 75 trasami narciarskimi, o łącznej długości 150 km tras obsługiwany przez 33 wyciągi. Specjalne tereny "hors piste" dla free riders, 2 snowparki, zróżnicowane trasy narciarskie od zielonych po czarne gwarantują każdemu wspaniałą zabawę dostosowaną do jego umiejętności. Na najbardziej zagorzałych czekają homologowane trasy: zjazdowa i Super G.

Zakwaterowanie

Położona w odległości 50 m od wyciągu- składa się z 2 kompleksów z których każdy posiada 5 budynków typu "chalet"..W kompleksie duża recepcja, sala kominkowa, centrum odnowy z krytym basenem, sauną hammamem i hydromasażem. W każdym apartamencie TV sat i dostęp do internetu. Do centrum miasteczka ok 800m.

Pokoje

A2 studio dla 2 osób (22 m 2 ) - pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób, całkowicie wyposażony aneks kuchenny łazienka i WC.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Les Chalets du Galibier zmień hotel

Valloire zmień miasto

Maurienne zmień region

Les Chalets du Galibier zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele