logo

Hotel » Le Royal

Lokalizacja

Hotel położony na południu Hammamet w pobliżu plaży, ok. 90 kilometrów od lotniska w Monastirze, 5 kilometrów od centrum Hammamet, 60 kilometrów od stolicy - Tunisu.

Zakwaterowanie

262 pokoje w tym 82 o podwyższonym standardzie. Wszystkie z tarasem i widokiem na ogród lub na morze, klimatyzacją, łazienką (suszarka do włosów), barkiem, TV-sat i telefonem.

Wyżywienie HB

śniadania i obiadokolacje - bufet.

Sport

3 baseny (w tym 1 kryty),2 korty tenisowe, jacuzzi, ping-pong, bilard, w pobliżu pola golfowe.

Dla dzieci

Brodzik dla dzieci, możliwość wynajęcia opiekunki do dziecka, miniclub. - ZniŜka dla dzieci 2-12 lat tylko w przypadku zakwaterowania z dwoma osobami pełnopłatnymi. Dziecko nie moŜe ukończyć 12 lat do końca trwania pobytu. - Dziecko w wieku 0-2 lata płaci stałą opłatę: 180 zł

Rozrywka

. Hotel posiada także 2 restauracje, pizzerię, kawiarenkę mauretańską, restaurację i bar Beach Club, bar przy basenie. Hotel dysponuje ponadto centrum handlowe ze sklepem z pamiątkami i licznymi butikami, salon piękności, salon fryzjerski, kantor, room-service 24/24, saunę (ok. 10DT/godz.), salon masażu , dużą salę bankietową, salę konferencyjną na 300 osób, liczne butiki, salon fryzjerski, 4 sale telewizyjne, wynajem samochodów, kasyno, pokój do gry w brydża

Pozostałe informacje

Z uwagi na częste zmiany cen i promocji poniższe ceny moga nie zawsze zostać od razu zaktualizowane. Prosimy zawsze o kontakt aby potwierdzić ceny.

Le Royal » Udogodnienia

Udogodnienia w pobliżu

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Sporty na lądzie w pobliżu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Le Royal zmień hotel

Hammamet zmień miasto

Polnocna Tunezja zmień region

Le Royal zdjęcie 1Le Royal zdjęcie 2Le Royal zdjęcie 3Le Royal zdjęcie 4Le Royal zdjęcie 5
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele