logo

Apartament » Le Hameau du Sauget

Lokalizacja

Rejon znany pod nazwą Grande Plagne zajmuje obszar ponad 10.000 ha będąc jednym z największych obszarów narciarskich we Francji. Wyróżnia go wyjątkowa różnorodność terenu i wspaniała panorama masywów Mont Blanc i Vanoise. Wspaniałe warunki zjazdowe na wysokości powyżej 2.000m są szczególnie polecane średnio zaawansowanym narciarzom, chociaż i bardziej wprawieni znajdą tu trasy na miarę swoich umiejętności. Stacja narciarska Les Coches położona jest na wysokości 1450m npm o tradycyjnej zabudowie z drewna i kamienia.Dużą zaletą stacji jest bezpośrednie połączenie systemem wyciągów z La Plagne oraz od ubiegłego roku z Les Arcs co zapewnia możliwość jazdy na 2 lodowcach i ponad 420 km tras narciarskich.

Zakwaterowanie

Rezydencja o kategorii 3* kompleks 12 budynków typu "Chalets" leżących 100 m od centrum stacji i tras narciarskich. W każdym budynku narciarnia, w budynku głównym recepcja i przechowalnia bagażu.

Pokoje

A4 - studio cabine dla 4 os.(25 m2)- pokój dzienny z 2 pojedyńczymi miejscami do spania ( 2 sofy ), w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, mini-piekarnikiem, zmywarką do naczyń i elektryczną kafetierką, zamykana cabina sypialna z łóżkiem piętrowym. Łazienka z WC. Istnieje możliwość wypożyczenia telewizora.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Le Hameau du Sauget zmień hotel

Les Coches zmień miasto

Grande Plagne zmień region

Le Hameau du Sauget zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele