logo

Pensjonat » Kremenec

Lokalizacja

Najbardziej znana miejscowość Tatr Wysokich. Założona została w 1892 roku jako pierwsze klimatyczne uzdrowisko. Położona na wysokości 850 m. n.p.m. Jest znanym ośrodkiem narciarskim Tatr Wysokich, oferuje liczne wyciągi narciarskie, takie jak: kolejka kabinowa na Skalnate Pleso o długości 3700 m., wyciągi orczykowe i krzesełkowe o długości 1140 m. W rejonie narciarskim Jamy znajduje się mniejszy areał narciarski z dwoma skoczniami oraz dwoma wyciągami narciarskimi 780 i 400 m. Rejon ten jest wieczorem oświetlony i sztucznie zaśnieżany. Na miejscu istnieją liczne szkółki narciarskie i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. System karnetów narciarskich pół, jedno i kilkudniowych pozwala na korzystanie ze wszystkich wyciągów narciarskich Tatr Wysokich. Miejscowość o charakterze turystycznym zapewniająca liczne atrakcje: baseny, kawiarnie, kluby nocne, kasyno oraz wiele możliwości spędzania czasu. W Tatrzańskiej Kotlinie czynna jest przepiękna Jaskinia Belańska.

Zakwaterowanie

Dom Wczasowy "KREMENEC" usytuowany jest w cichej parkowo-zalesionej części Tatrzańskiej Łomnicy. Do dyspozycji gości udostępnia: kawiarnię, bar dzienny, saunę, siłownię jadalnię, wypożyczalnię sprzętu sportowego, miejsce na ognisko, windę, parking. Obiekt po generalnym remoncie (część A) - wysoki standard. Należy do MSW.

Pokoje

komfortowe apartamenty 6- osobowy oraz 3 i 2 osobowe z łazienkami jedno i dwu pokojowe, pokoje 3,4 osobowe z łazienkami, oraz studia (2+2) z łazienkami

Wyżywienie HB

2 x dziennie

Kremenec » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Kremenec zmień hotel

Tatrzańska Łomnica zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Kremenec zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele