logo

Hotel » Hutnik

Lokalizacja

Hotel HUTNIK jest hotelowym kompleksem dwóch budynków, połączonych jednym korytarzem. Znajduje się w cichej i malowniczej okolicy u podnóża Łomnickiego szczytu. Położony na wysokości : 930 m n.p.m. w miejscowości Tatrzańskie Matliare. W pobliżu hotelu znajduje się wyciąg narciarski dla dzieci i początkujących. Nieco dalej znajdują się znane ośrodki narciarskie- w Tatrzańskiej Łomnicy, na Skalnatym plesie, Zdiari i w Starym Smokovcu. Kolejką linową można dostać się na Skalnate pleso i Łomnicki szczyt.

Zakwaterowanie

Goście mogą korzystać z dwóch restauracji hotelowych, dwóch barów oraz kantoru wymiany walut. W hotelu istnieje możliwość organizowania kongresów i seminariów. Goście mogą korzystać z krytego basenu, sauny, masaży, solarium, fitness centrum, sali gimnastycznej, dwutorowej automatycznej kręgielni, sali zabaw dla dzieci, boiska, wypożyczalni sprzętu sportowego i rowerów.

Pokoje

Hotel oferuje zakwaterowanie w apartamentach oraz jedno- i dwuosobowych pokojach z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka. Pokoje są wyposażone w WC, prysznic, TV, telefon i balkon.

Wyżywienie HB

śniadania, obiadokolacje

Sport

W odległości 18 km. od hotelu znajduje się kryta hala do gry w tenisa.

Dla dzieci

sala zabaw dla dzieci

Rozrywka

Okolice hotelu są odpowiednie do uprawiania narciarstwa biegowego. Z tej spokojnej miejscowości można wybrać się na zwiedzanie okolicznych ciekawostek, np.: zabytkowych i atrakcyjnych pod względem historycznym miejsc – na Spiszu : Keżmarok, Lewocza, a także Czerwony Klasztor, spływ Dunajcem, czy na przykład miasto Żdiar słynące z tradycji ludowych oraz bramy wstępnej do Tatr Beliańskich.

Hutnik » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Hutnik zmień hotel

Tatry Wysokie zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Hutnik zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele