logo

Pensjonat » Horec

Lokalizacja

Vila HOREC położona jest w imponującym otoczeniu Tatr Wysokich, u stóp najwyższego szczytu Słowacji - Gerlacha. Vila HOREC znajduje się na wysokości 900 m n.p.m. i w odległości około kilometra od osady Tatranska Polianka. Vila HOREC jest doskonałym punktem wypadowym dla wycieczek pieszych i rowerowych, oraz dla narciarstwa biegowego. W nieodległym Szczyrbskim Jeziorze (Strbske Pleso) oraz w Łopusznej Dolinie zapewnione są doskonałe warunki do uprawiania wszelkich dyscyplin sportów zimowych.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia z kominkiem i winoteka, w której istnieje możliwość zakupu wina po uprzedniej degustacji. Goście mogą łowić pstrągi w stawie, po czym dać je do przyrządzenia według własnych instrukcji. Można korzystać też z zadaszonego ogniska z grillem. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wycieczkę, otrzymacie przygotowany piknikowy koszyk. Dumą hotelu jest Salonik Myśliwski mogący gościć 20 osób. W pokoju konferencyjnym zasiąść może dwadzieścia osób. Sala konferencyjna, wyposażona w sprzęt audiowizualny zapewnia miejsce dla 120-160 osób. Centrum Relaksacji, basen z regulowanym prądem i wirem, siłownia, solarium, sauna i kąpiel parowa są chętnie odwiedzane przez gości. Można zamówić masaż, fryzjera lub kosmetyczkę. Bezpośrednio w hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów. Kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią znajduje się przy hotelu.

Pokoje

Zakwaterowanie oferowane jest w siedmiu apartamentach (z których trzy są dwupiętrowymi Apartamentami Luksusowymi) oraz w trzydziestu pokojach dwuosobowych i dwóch jednoosobowych.

Wyżywienie BB

Śniadania w formie bufetu.

Sport

Na terenie hotelu można korzystać z jazdy konnej, jazdy na kucykach lub w powozie. Na dzieci oczekuje plac zabaw z drewnianym zamkiem, drabinkami, zjeżdżalniami, huśtawkami, piaskownicą, szachami ogrodowymi i rosyjskimi kręglami. Hotel jest doskonałym punktem wypadowym dla wycieczek pieszych i rowerowych, oraz dla narciarstwa biegowego. W nieodległym Szczyrbskim Jeziorze (Strbske Pleso) oraz w Łopusznej Dolinie zapewnione są doskonałe warunki do uprawiania wszelkich dyscyplin sportów zimowych. Centrum Relaksacji, basen z regulowanym prądem i wirem, siłownia, solarium, sauna i kąpiel parowa są chętnie odwiedzane przez gości. Można zamówić masaż, fryzjera lub kosmetyczkę. W Vilii HOREC znajduje się wypożyczalnia rowerów.

Horec » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Horec zmień hotel

Zdiar zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Horec zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele