logo

Hotel » Grand Hotel Strand

Lokalizacja

Do dyspozycji jest 8 wyciągów narciarskich na znanym terenie narciarskim Czerwona Góra - Vyšne Ružbachy o długościach tras od 200 do 1200 m. (w odległości 1,5 km od uzdrowiska) na stokach o zróżnicowanym stopniu trudności. Cztery z nich znajdują się na części terenu SKI PARK Vyąne Ružbachy, ze sztucznym śniegiem, szkółką narciarską, wypożyczalnią nart, ski serwisem i możliwością nocnej jazdy na nartach. W najbliższej okolicy można również korzystać z indywidualnych tras biegowych

Zakwaterowanie

GRAND HOTEL STRAND **** - hotel oferuje 82 miejsca noclegowe w pokojach 1, 2 osobowych i apartamentach o wysokim standardzie. Do dyspozycji gości: restauracja, kawiarnia, nocny bar, kantor, basen termalny. Goście hotelowi mogą korzystać z zabiegów leczniczych w budynku Balneoterapii, połączonym z hotelem korytarzem. Do dyspozycji gości hotelowych jest ogrzewany kryty basen zaopatrywany w leczniczą wodę mineralną z własnego źródła Izabela. Chodzi o basen pływacki odpowiedni do odpoczynku i relaksu. W lecie istnieje możliwość kąpania się pod gołym niebem na kąpielisku IZABELA, z którego goście mają dostęp do miejsc do leżenia, sklepów, tarasów z bufetami, restauracji hotelowej.

Pokoje

Goście mają do dyspozycji: * telefon/ faks/ internet * serwis informacyjny – recepcja 24 godz. dziennie * kantor * sejf * parking * TV + SAT * jedálny servis * płatność kartą kredytową * serwis usług / pranie i prasowanie bielizny / * organizację imprez towarzyskich, firmowych i szkoleń * lobby service

Wyżywienie BB

śniadania

Sport

Do dyspozycji gości hotelowych jest ogrzewany kryty basen zaopatrywany w leczniczą wodę mineralną z własnego źródła Izabela. Chodzi o basen pływacki odpowiedni do odpoczynku i relaksu. W lecie istnieje możliwość kąpania się pod gołym niebem na kąpielisku IZABELA, z którego goście mają dostęp do miejsc do leżenia, sklepów, tarasów z bufetami, restauracji hotelowej.

Rozrywka

Dla gości, którzy preferują ożywione życie nocne jest przeznaczony bar, usytuowany w suterenie hotelu i oferujący gościom rozrywkowe wieczory pełne tańca, muzyki, programów towarzysko-rozrywkowych, szeroki asortyment napojów alkoholowych, mieszanych i bezalkoholowych i wszystko, co jest potrzebne do tego rodzaju zabawy.

Grand Hotel Strand » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Grand Hotel Strand zmień hotel

Vyżne Rużbachy zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Grand Hotel Strand zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele