logo

Hotel » Gassenwirt

Lokalizacja

Dolina Pusterii z wyciągami na Kronplatz to najbardziej na północ usytuowane tereny narciarskie objęte systemem Superski Dolomiti. Kronplatz oferuje 85 km tras zjazdowych i jest uznawany za najnowocześniejszy ośrodek Północnych Dolomitow. Niewątpliwą atrakcja są pobliskie tereny narciarskie w Alta Badia gdzie odbywa się corocznie puchar świata w narciarstwie alpejskim i Corvara, skąd w ramach jednego karnetu Superski Dolomiti można nartach przejechać całą Sella Ronde wraz z Lodowcem Marmolada.

Zakwaterowanie

Hotel jest położony w miejscowości Chienes, w przepięknej dolinie Pusteria, na wysokości ok. 900 m n.p.m. Oddalony od centrum ok. 300 m, ok. 9 km od Brunico i ok. 9 km od karuzeli narciarskiej Kronplatz (Plan de Corones)- dojazd skibusem od ok. 21.12.04 - do ok. 10.03.05 (gratis), przystanek zatrzymuje się ok. 100 m od hotelu. Słynne trasy narciarskie Alta Badia-Corvara-Sella Ronda położone są ok. 30 km od hotelu. .

Pokoje

Hotel dysponuje 46 pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawki, z łazienkami, WC, TV-sat, radiami.

Wyżywienie HB

Śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z 4 menu), sałatki i deser w formie bufetu. Jeden raz w tygodniu kolacja regionalna z muzyką.

Sport

Uwaga: brak skibusów

Rozrywka

Restauracja, bar, sala TV, tawerna, parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego. Sport i Relax: basen, sauna fińska, hydro-masaż, łaźnia turecka – wszystko w ceni

Gassenwirt » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Gassenwirt zmień hotel

Chienes zmień miasto

Dolomity zmień region

Gassenwirt zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele