logo

Hotel » Garni Norma

Lokalizacja

Val Rendena z Madonną di Campiglio i Pinzolo to najsłynniejsza część Skirama Dolomity Adamello-Brenta. W skład Skiramy wchodzą pobliskie tereny narciarskie w Val di Sole, takie jak min: Marilleva 900 i 1400, Folgarida, które połączone są siecią wyciągów i nartostrad z Madonną di Campiglio. Sama Madonna położona jest na wysokości 1550 m n.p.m. to właśnie tutaj odbywają się zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Każdy narciarz będzie chciał sprawdzić swoje umiejętności na pucharowej trasie "3-TRE" wiodącej ze szczytu Spinale, zaliczanej do dziesiątki najpiękniejszych tras zjazdowych we Włoszech. Pinzolo ma połączenie skibusami z wyciągami w Madonnie, a i jazda na tamtejszych stokach dostarcza sporo przyjemności. Obie miejscowości oferują rozrywkę także po nartach - dyskoteki, restauracje, bary i pizzerie.

Zakwaterowanie

Bardzo ładny i przytulny hotel, prowadzony przez rodzinę polsko-włoską położony jest w miejscowości Madonna di Campiglio (do centrum ok. 1 km) na wysokości ok. 1550 m n. p. m. w dolinie Val Rendena z przepięknym widokiem na Dolomity di Brenta. Od najbliższych wyciągów oddalony jest ok. 500 m (kolejka Spinale). Dojazd skibusem (gratis), którego przystanek znajduje się ok. 10 m od hotelu.

Pokoje

Hotel dysponuje 13 dwuosobowymi pokojami z możliwością dostawki, łazienki z WC, TV-sat, suszarka do włosów, telefon, większość pokoi z balkonami

Wyżywienie BB

Tylko śniadania (w formie bufetu). Restauracja znajduje się ok. 20 m od hotelu (cena za kolacje ok. 15 euro od osoby).

Sport

SKI Informacja: Tereny narciarskie Superskirama: 1250-3016 m n.p.m. Tras 260 km w tym: łatwe 52 km, średnie 109 km, trudne 25 km. Trasy biegowe: 125 km Wyciągów 87 w tym: 12 kabinowych, 45 krzesełek, 30 orczyków. Karnet 6 dni ok.153-162 euro, dzieci 123-129 euro. Karnet 6 dni Superskirama Adamello Brenta, około 162-183 euro, dzieci ok. 131-147 euro. Karnet Superskirama Adamello Brenta upoważnia do jazdy na nartach bez ograniczeń w Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Lodowiec Presena, Ponte di Legno, Pinzolo, Pejo, Monte Bondone, Paganella, Folgaria-Lavarone, w sumie 340 km tras.

Rozrywka

Bar, recepcja, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Garni Norma zmień hotel

Madonna di Campiglio zmień miasto

Dolomity zmień region

Garni Norma zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele