logo

Apartament » Flachau

Lokalizacja

Słynny region narciarski leżący na wys. 1000 m n.p.m. Na południowych stokach (Reiterkogel, Bernkogel i Kohlmaiskopf) przeważają nasłonecznione trasy. Od północnej zaś strony polecić należy szczególnie atrakcyjne trasy zjazdowe. Pierwsza z nich Schattberg dla narciarzy o bardzo zaawansowanych umiejętnościach, druga to zachodni zjazd do Hinterglemm, trzecia to spokojna, rodzinna trasa, która kończy się przy dolnej stacji kolejki na Schonleiten. Kolejką tą można dostać się na drugą stronę doliny, do ośrodka narciarskiego Kohlmais. Szczególną atrakcję dla miłośników "białego szaleństwa" stanowi trasa zawodnicza przy wyciągu Unterschwarach w Hinterglemm, którą udostępniono szerszej publiczności. Z dala od przygotowanych tras jest dość miejsca dla specjalistów od jazdy w śniegowym puchu. Na narciarzy biegowych czekają tu dobrze przygotowane trasy, można skorzystać z usług instruktora lub wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem.

Zakwaterowanie

Obiekt położony ok. 400 m od centrum. Przystanek skibusa tuż przy budynku. Wyciągi narciarskie ok. 700 m, szkółka narciarska ok. 500 m

Pokoje

B3-Apartament dla 3-os., 30m2: pokój dzienny z łóżkiem rozkładanym, sypialnia dla 2-os., wyposażony , aneks kuchenny, tv, telefon, balkon.

Sport

parking, tenis stołowy.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Flachau zmień hotel

Sportwelt Amade zmień miasto

Salzburg zmień region

Flachau zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele