logo

Hotel » Fis

Lokalizacja

Z okazji Mistrzostw Świata w Dyscyplinach Zimowych w roku 1970 w Strbskim Plesie został wybudowany hotel FIS, nazwany tak od skrótu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. W latach 1997 i 1998 hotel był odrestaurowany.

Zakwaterowanie

Hotel może zapewnić zakwaterowanie łącznie 165 osobom w 23 pokojach jednoosobowych, 26 dwuosobowych, 5 dwułóżkowych z dostawkami i w 20 bungalowach. Bar i kawiarnia mogą gościć 100 osób. Zapraszamy do naszego sklepu ze słodyczami. Restauracja Bohemia poleca dania kuchni czeskiej. Można korzystać z sali gimnastycznej, sauny, basenu, solarium, fitness, wodolecznictwa, bilardu i tenisa stołowego.

Pokoje

Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, radiobudzik i telefon. Łazienki są zaopatrzone w nowoczesne kabiny prysznicowe albo wanny, automatyczne wentylatory, suszarki do włosów.

Wyżywienie BB

śniadania

Rozrywka

W pobliżu znajduje się kilka oznakowanych szlaków turystycznych, które są odpowiednie na krótsze i dłuższe wycieczki do okolicznych dolin, w których znajdują się przepiękne jeziora górskie, jak i również do okolicznych obszarów Podbanskie , na Kriwań, do jeziora górskiego Popradskie, na Rysy.

Fis » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Fis zmień hotel

Strbske Pleso zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Fis zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele