logo

Pensjonat » Domki Szwajcarskie

Lokalizacja

Miejscowość Vyšné Ružbachy powstała w pobliżu wydajnych źródeł wód mineralnych u wschodnich podnóży Spiskiej Magury. Jest usytuowana na wysokości 623 n.p.m. w dolinie Zálažného Potoku.

Zakwaterowanie

DOMKI SZWAJCARSKIE - stylowe budynki zrębowe z kompleksowo odnowionym wnętrzem. Oferują 60 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych z prysznicem, WC, TV-SAT, radiem i telefonem. Domki znajdują się w odległości 50 m. od "Białego Domku

Pokoje

Pokoje 2 osobowe z prysznicem, WC, TV-SAT, radiem i telefonem

Wyżywienie BB

śniadania

Sport

Do dyspozycji jest osiem wyciągów narciarskich na znanym terenie narciarskim Czerwona Góra Vyšné Ružbachy o długościach tras od 200 do 1 200 m ( w odległości 1,5 km od uzdrowiska ), na stokach o zróżnicowanym stopniu trudności. Cztery z nich znajdują się na części terenu SKI PARK Vyšné Ružbachy, ze sztucznym śniegiem, mechaniczną konserwacją tras zjazdowych, szkółką narciarską, wypożyczalnią nart, ski serwisem i możliwością nocnej jazdy na nartach. Oferujemy także nowość – jazdę na nartach ciągnionych przez konia czy też jazdę na saniach. W bliskiej okolicy można równie dobrze korzystać z indywidualnych tras biegowych.

Domki Szwajcarskie » Udogodnienia

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Domki Szwajcarskie zmień hotel

Vyżne Rużbachy zmień miasto

Tatry Wysokie zmień region

Domki Szwajcarskie zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele